Čtyři podzimní/zimní barevné svatební trendy

Podzimní/zimní svatební barevné trendy

 

S koncem letních veder přicházejí přirozeně chladnější měsíce podzimu a zimy a my jsme na ně dokonale připraveni! Rok 2021 přináší svatební boom, a tak není divu, že překypujeme kombinacemi svatebních květin a různorodých barevných palet. Připravili jsme si pro vás čtyři nejpoutavější barevné palety pro podzim a zimu 2021.

 

Výběr správné barevné palety pro svatby v nadcházejících podzimních a zimních měsících je základem úspěchu. Pojďte se společně s námi podívat, které barvy ovládnou letošní svatby podzimních a zimních měsíců.

 

Neutralita nadevše

Pokud milujete jednoduchost, kytice o neutrálním základu složená z rozmarýnu a olivových větviček se krásně páruje s jemným eukalyptem. Pokud chystáte navíc svatbu na statku nebo v prostředí blízké přírodě, možná si přejete dosáhnout krásného vintage vzhledu. S girlandou plné zeleně, kterou zahalíte obřadní oblouk, když si řeknete "ano", a pak ji jednoduše přesuňte ke stolu pro novomanžele, abyste ji vystavili na odiv. Tento dokonalý rustikální vzhled dotvoříte v kombinaci se zlatými lucernami a dřevěnými svícny, které navíc přidají trochu romantické atmosféry.

 

Barvy západu slunce

Další barevná paleta je inspirována pouštním západem slunce. Tato romantická paleta barev je ideální volbou pro růže v korálových a fialových tónech, které můžete pro lepší texturu doplnit béžovou pampovou trávou. Tuto kolekci svatebních květin můžete spojit s barvami jako je světle růžová, béžová a krémová, kterými rozhodně nikdy nic nezkazíte.. Doplňte tyto barvy ratanem, zlatými akcenty a zábavnými makramovými panely pro přírodní, bohémskou atmosféru. Možná alespoň na chvilku budete mít pocit, že jste se znovu ocitli v horkém létě plném romantické naděje.

 

Zelené a vínové kombinace

Zarostlé pole plné hojné zeleně a utopie svobodného ducha! Různými druhy zeleně a nádechem tmavě vínové, zní jako netradiční kombinace. Ovšem jakmile se jednou ponoříte do tohoto barevného mixu, pochopíte toto dokonalé spojení barev. V kombinaci s bohatými sametovými texturami, které do finálního aranžmá přinesou trochu jemnosti a kovovými dekoracemi nejlépe vytvoří skutečně jemnou atmosféru vhodnou pro každou podzimní nebo zimní svatbu.

 

Netradiční růžové kombinace

Modernizovaná tradice nejlépe vystihuje růžovou kombinaci. V posledních letech jsme během zimních měsíců posedlí odstíny růžové! Růžová barva v tradiční kyticí plné růží s akcentem eukalyptu jsou skvělou volbou pro sváteční i svatební tabuli. Pro dokonalý zimní vzhled spojte květinu s jemnou krajkou a saténem v jemných odstínech nude, růžové nebo barvy šampaňského. Krajku a satén můžete zakomponovat do prostírání nebo ubrusu a vnést tak pocit moderního vzhledu.

Nejen, že pomocí růžové barvy získáte jemnost, ale také kouzelný pocit, který bude doprovázet celou vaši sváteční večeři.

 

A jaké jsou vaše vysněné svatební barvy pro podzimní s zimní svatby? Prefrujete raději teplé tóny, které vás zahřejí nebo se budete raději tržet zimní bílé a krémové klasiky?

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALANIS

ALANIS

již od 1084 Kč
ALENA

ALENA

již od 1062 Kč
ANDREA

ANDREA

již od 1071 Kč
TANIFE

TANIFE

již od 1063 Kč
ANNA

ANNA

již od 1130 Kč
ANTONIE

ANTONIE

již od 1015 Kč
APOLENA

APOLENA

již od 1153 Kč
ARABELA

ARABELA

již od 1197 Kč
ADRIANA

ADRIANA

již od 1130 Kč
ARIANA

ARIANA

již od 1123 Kč
BARBARA

BARBARA

již od 1107 Kč
BARBORA

BARBORA

již od 1103 Kč
EMILY

EMILY

již od 1211 Kč
KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

již od 839 Kč
ČERVENÉ RŮŽE

ČERVENÉ RŮŽE

již od 1254 Kč
RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE

již od 1190 Kč
ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE

již od 1190 Kč
ŽLUTÉ RŮŽE

ŽLUTÉ RŮŽE

již od 1079 Kč
CECILIE

CECILIE

již od 1204 Kč
AFRODITA

AFRODITA

již od 1013 Kč
ALEXANDRA

ALEXANDRA

již od 1106 Kč
ALICE

ALICE

již od 1079 Kč
ANGELINA

ANGELINA

již od 1062 Kč
BJORK

BJORK

již od 1153 Kč
CLEOPATRA

CLEOPATRA

již od 1169 Kč
DANUŠE

DANUŠE

již od 1176 Kč
DENISA

DENISA

již od 1204 Kč
DONA

DONA

již od 1197 Kč
ELENA

ELENA

již od 1165 Kč
ELISN

ELISN

již od 1124 Kč
GISEL

GISEL

již od 1153 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 1

KVĚTINOVÝ KOŠ 1

již od 1469 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 5

KVĚTINOVÝ KOŠ 5

již od 1555 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 6

KVĚTINOVÝ KOŠ 6

již od 1574 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 7

KVĚTINOVÝ KOŠ 7

již od 1575 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 8

KVĚTINOVÝ KOŠ 8

již od 1452 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 9

KVĚTINOVÝ KOŠ 9

již od 1423 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Zajímavosti ze světa květin

Gardénie, rady a tipy na pěstování

Gardénie, rady a tipy na pěstování

2.3.2022

Vše o gardéniích 

Rostliny gardénie mají nádherné, voňavé bílé květy, které jsou symbolem důvěry a jasnosti, což z nich dělá nádherný doplněk to každé zahrady nebo domácnosti. Na výběr máte zároveň spoustu odrůd, takže si jistě najdete přesně tu, která vás osloví. Pokud vezmete na milost několik našich tipů a rad je péče o tyto jedinečné květy skutečně hračka a to obzvlášť v létě. V dnešním článku se podíváme na správnou péči o gardénie a to včetně jejich přirozených potřeb a podmínek pro život jako je slunce, voda, teplota a další základní péče a byli připraveni skutečně na všechno. Zahrnuli jste také různé druhy gardénií, abyste si vybrali přesně tu, která je vašemu srdci nejbližší. Jako bonus jsme odpověděli na nejčastější kladené otázky, které nám ve spojení s gardéniemi chodí. Proto se pořádně usaďte, uvařte si kávu a ponořte se společně s námi do světa gardénií.

Číst celé
Dvacet nejromantičtějších květin

Dvacet nejromantičtějších květin

28.2.2022

Jaké jsou nejromantičtější květiny

Hledáte romantickou květinu, kterou byste mohli darovat milované osobě? Existuje mnoho druhů květin, které znamenají lásku, ovšem tou nejikoničtější zůstává i nadále červená růže. Pokud však hledáte něco jedinečnějšího a výjimečnějšího, můžete si vybrat z řady nádherných možností, jako jsou tulipány, pivoňky a gardénie. Sestavili jsme seznam 20 nejromantičtějších květin, jejich symboliky a tipů, které vám pomohou přizpůsobit vzhled a význam vašeho květinového aranžmá. 

 

Číst celé
Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

22.2.2022

Které bylinky milují včely

Na rozdíl od petržele, šalvěje, rozmarýnu a tymiánu se divoké majoráce ani zdaleka nedostává takovému obdivu. Oproti většině bylinek má však jednu zásadní výhodu navíc. Lidé ji nejčastěji znají pod jejím hojně používaným a alternativním názvem oregáno, což je také její vědecký název - origanum vulgare. Je velmi důležitým prvkem italské kuchyně a můžeme ji najít po celé Evropě. Ještě důležitější je však to, že je jednou z nejlepších bylinek, které na zahradu lákají včely, motýly a další opylovače!

Číst celé