Dokonalý valentýnský den 2022, krok za krokem

Jak si udělat dokonalý valentýnský den 

Ačkoli neexistuje žádný špatný nebo správný způsob, jak oslavit Valentýna, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste si tento výjimečný den se svojí výjimečnou osobou opravdu užili. Proto jsme pro všechny zamilované vytvořili dokonalého průvodce tím, co můžete udělat, aby byl tento den mimořádně nezapomenutelný. V dnešním článku vám přináším náš návod, jak si naplánovat ten nejromantičtější Valentýn!

 

Začněte den milým vzkazem

Začněte tento výjimečný den jednou z nejromantičtějších věcí, kterou můžete udělat - vzkazem, který odhalí velký plán na tento den. Dát někomu valentýnské přání je jeden z nejlepších způsobů, jak mu dát najevo, že na něj velmi myslíte a že má stálé místo ve vašem srdci. Přání můžete použít nejen k vyjádření svých citů, ale také k tomu, abyste obdarovanému naznačili, co dalšího pro něj máte v plánu na pozdější den.

Valentýnské přání můžete darovat mnoha způsoby! Věnujte přání hned u společné snídaně, kde se můžete začít těšit na to, co vás čeká. Nebo přání nechejte rovnou na polštáři v posteli, ať je to první věc, kterou vaše polovička po probuzení vidí. Nejromantičtější a nejhonosnější variantou však bude zcela jistě doručení tohoto vzkazu kurýrem spolu s čerstvou kyticí květin. Nic víc romantického už asi nevymyslíte! Tento malý vzkaz je mocným nástrojem, jak správně zahájit váš den plný romantiky.

 

Posílejte květiny během dne

Je poměrně pravděpodobné, že vaše drahá polovička bude muset jít ten den ještě do práce. Proč si tedy nezpříjemnit obyčejný pracovní den? Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je doručení květin přímo k ní do práce! Neexistuje lepší způsob, jak zajistit, aby se červenala překvapením a ostatní jen závistivě zírali, když jim na recepci přivezou kytici plnou rudých růži. Navíc v případě, že vyberete květinu, která vydrží doslova věčně, budou na vás a vaše romantické gesto myslet každý další den.

Nezapomeňte si však tuto část dne zorganizovat předem. Zasílání květin na Valentýna je jedním z nejoblíbenějších gest, takže pokud se chcete ujistit, že vaše objednávka má v rozpisu doručení na tento den přednost, neváhejte a rezervujte ji co nejdříve. Pokud však vše selže, můžete se s květinami zastavit i sami do místního květinářství a provést speciální doručení po svém.

 

Romantická večeře s vaší preferovanou kuchyní

Neexistuje lepší způsob, jak někoho dostat do kolen, než opravdu dobrým a kvalitním jídlem a pitím! Proto po skončení pracovního dne dejte vašemu jemnějšímu protějšku jedinečný důvod, aby se oblékla do svých nejlepších černých šatů a použila svůj oblíbený make-up, který si běžně jen tak do práce nevezme. Vy také nahoďte to nejlepší co ve skříni najdete a vyražte si na společný večer do města.

Dopřát si skvělé jídlo a skvělé pití je báječný způsob, jak strávit společně valentýnský den, který můžete protáhnout opravdu až do pozdního večera. Začněte tím, že si najdete bar, kde začnete s happy hour a vaším oblíbeným drinkem, který dokonale nastartuje zamilovaný večer. Po jednom nebo dvou drincích si dopřejte nejen skvostný pokrm, ale také jednoznačně nezapomenutelný zážitek. Naučte se jíst kaviár a dopřejte si ho jako dokonalý předkrm k lahodné večeři, která vás v následujících hodinách čeká.

Když přijde čas večeře, ujistěte se, že jste si předem rezervovali místo. Tento večer patří k nejoblíbenějším večerům, kdy páry chodí na jídlo ven, takže mnoho restaurací bude pravděpodobně vybookovaných. Pokud máte společný oblíbený podnik, nečekejte s rezervací na poslední chvilku.

Neexistuje však žádná špatná nebo správná restaurace. Můžete se rozšoupnout a vzít svou vyvolenou na večeři o pěti chodech nebo jí můžete ukázat svůj oblíbený místní taco podnik. Klíčové je sdílet společné jídlo v prostředí, které vám oběma umožní vést smysluplné rozhovory, na které si během všedních dnů těžko najdete společný čas. A pokud všechno selže, vždycky můžete místo toho připravit chutné domácí jídlo přímo u vás doma. Když si na přípravě valentýnské večeře dáte záležet sami, bude ještě o špetku víc okouzlující.

 

Relaxujte doma

Nyní přichází na řadu nejlepší část dne, večerní čas. Po konzumaci spousty skvělých drinků a úžasném jídlu je čas pokračovat večer u vás doma. Romantickou atmosféru můžete navodit tím, že si pustíte nějaký oblíbený vinyl Franka Sinatry a po místnosti zapálíte svíčky. Nedivili bychom se, kdyby se tato atmosféra přenesla v pomalý tanec po obývacím pokoji. Měli byste si také předem připravit útulné místo, kde se můžete uvelebit a pustit si film, který večer završí. Proč to navíc neudělat naplno a nenavodit si pocit kina přímo u vás doma? Jedním z nejlepších způsobů, jak si v obývacím pokoji vytvořit pocit, jako byste byli v kině, je domácí projektor.

 

Zakončete polibkem na dobrou noc

Ať už vaše rande skončí filmem nebo večeří, nezapomeňte zpečetit den plný srdečné romantiky polibkem na dobrou noc. Nezáleží na tom, jestli je to váš první polibek nebo tisící polibek - je správné, zakončit den plný lásky polibkem.

 

Tak tady máte ten nejlepší způsob, jak strávit letošního Valentýna. Doporučujeme, aby byl celodenní záležitostí s překvapením a pozornými gesty na každém rohu. Můžete se držet některých standardních tradic, jako je donáška květin a návštěva restaurace. Ale můžete tomu všemu dodat zvláštní nádech a udělat si z toho celý den. Začít den valentýnským přáním a zakončit ho polibkem vám pomůže vytvořit dokonalý romantický den a noc. Šanci prožít život plný lásky a sebepoznání máme jen jednou, proto se zbytečně nezdržujte, hlavně pokud jde o projevy romantiky a ukázky vaší skutečné lásky.

 

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALANIS

ALANIS

již od 1084 Kč
ALENA

ALENA

již od 1062 Kč
ANDREA

ANDREA

již od 1071 Kč
TANIFE

TANIFE

již od 1063 Kč
ANNA

ANNA

již od 1130 Kč
ANTONIE

ANTONIE

již od 1015 Kč
APOLENA

APOLENA

již od 1153 Kč
ARABELA

ARABELA

již od 1197 Kč
ADRIANA

ADRIANA

již od 1130 Kč
ARIANA

ARIANA

již od 1123 Kč
BARBARA

BARBARA

již od 1107 Kč
BARBORA

BARBORA

již od 1103 Kč
EMILY

EMILY

již od 1211 Kč
KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

již od 839 Kč
ČERVENÉ RŮŽE

ČERVENÉ RŮŽE

již od 1254 Kč
RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE

již od 1190 Kč
ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE

již od 1190 Kč
ŽLUTÉ RŮŽE

ŽLUTÉ RŮŽE

již od 1079 Kč
CECILIE

CECILIE

již od 1204 Kč
AFRODITA

AFRODITA

již od 1013 Kč
ALEXANDRA

ALEXANDRA

již od 1106 Kč
ALICE

ALICE

již od 1079 Kč
ANGELINA

ANGELINA

již od 1062 Kč
BJORK

BJORK

již od 1153 Kč
CLEOPATRA

CLEOPATRA

již od 1169 Kč
DANUŠE

DANUŠE

již od 1176 Kč
DENISA

DENISA

již od 1204 Kč
DONA

DONA

již od 1197 Kč
ELENA

ELENA

již od 1165 Kč
ELISN

ELISN

již od 1124 Kč
GISEL

GISEL

již od 1153 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 1

KVĚTINOVÝ KOŠ 1

již od 1469 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 5

KVĚTINOVÝ KOŠ 5

již od 1555 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 6

KVĚTINOVÝ KOŠ 6

již od 1574 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 7

KVĚTINOVÝ KOŠ 7

již od 1575 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 8

KVĚTINOVÝ KOŠ 8

již od 1452 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 9

KVĚTINOVÝ KOŠ 9

již od 1423 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Zajímavosti ze světa květin

Gardénie, rady a tipy na pěstování

Gardénie, rady a tipy na pěstování

2.3.2022

Vše o gardéniích 

Rostliny gardénie mají nádherné, voňavé bílé květy, které jsou symbolem důvěry a jasnosti, což z nich dělá nádherný doplněk to každé zahrady nebo domácnosti. Na výběr máte zároveň spoustu odrůd, takže si jistě najdete přesně tu, která vás osloví. Pokud vezmete na milost několik našich tipů a rad je péče o tyto jedinečné květy skutečně hračka a to obzvlášť v létě. V dnešním článku se podíváme na správnou péči o gardénie a to včetně jejich přirozených potřeb a podmínek pro život jako je slunce, voda, teplota a další základní péče a byli připraveni skutečně na všechno. Zahrnuli jste také různé druhy gardénií, abyste si vybrali přesně tu, která je vašemu srdci nejbližší. Jako bonus jsme odpověděli na nejčastější kladené otázky, které nám ve spojení s gardéniemi chodí. Proto se pořádně usaďte, uvařte si kávu a ponořte se společně s námi do světa gardénií.

Číst celé
Dvacet nejromantičtějších květin

Dvacet nejromantičtějších květin

28.2.2022

Jaké jsou nejromantičtější květiny

Hledáte romantickou květinu, kterou byste mohli darovat milované osobě? Existuje mnoho druhů květin, které znamenají lásku, ovšem tou nejikoničtější zůstává i nadále červená růže. Pokud však hledáte něco jedinečnějšího a výjimečnějšího, můžete si vybrat z řady nádherných možností, jako jsou tulipány, pivoňky a gardénie. Sestavili jsme seznam 20 nejromantičtějších květin, jejich symboliky a tipů, které vám pomohou přizpůsobit vzhled a význam vašeho květinového aranžmá. 

 

Číst celé
Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

22.2.2022

Které bylinky milují včely

Na rozdíl od petržele, šalvěje, rozmarýnu a tymiánu se divoké majoráce ani zdaleka nedostává takovému obdivu. Oproti většině bylinek má však jednu zásadní výhodu navíc. Lidé ji nejčastěji znají pod jejím hojně používaným a alternativním názvem oregáno, což je také její vědecký název - origanum vulgare. Je velmi důležitým prvkem italské kuchyně a můžeme ji najít po celé Evropě. Ještě důležitější je však to, že je jednou z nejlepších bylinek, které na zahradu lákají včely, motýly a další opylovače!

Číst celé