Jak objednat květinu online

Šest důvodů, proč objednat vaši další kytici online

Jsme lidé pohodlní a neustále hledáme cesty, jak si věci usnadnit a urychlit. Právě kvůli těmto důvodům často hledáme spolehlivé služby, které nám udělají život zase o trochu příjemnější. Díky tomu nabídka online obchodů stále roste a spolu s ní se rozšiřují také její služby. Lidé si zvykli na možnost pořídit na internetu téměř všechno a není divu, díky internetovým obchodům a službám můžete vyřídit všechno během chvilky a to přímo od vás z domova. Ke stále oblíbenějším a vyhledávanějším službám patří také online nákupy květin! Zaslání květin pomocí květinových kurýrů se najednou stalo oblíbeným a krásným překvapením, jak můžete potěšit vaše blízké nejen ve významných životních situacích. Online doručení květin dokáže přinést vaše srdečné přání a pozdravy ve správný čas i ve chvíli, kdy se nacházíte daleko od vašich blízkých. V dnešním článku vám představíme několik benefitů, které můžete vytěžit z objednávky květin online.

 

 

Objevte neznámé druhy květin

Obrovské kolekce vystavené v internetových online květinářství vám umožní objevit druhy květin, o kterých jste doteď možná neměli ani tušení, že existují! Kamenné květinářství nabízí samozřejmě také široký výběr různých druhů, ovšem nikdy do jedné místnosti nenaskládáte tolik květin, kolik jich můžete vystavit na internetovou stránku. Navíc květiny a jejich speciální kouzlo, které nedokáže vystihnout žádný jiný dárek na světě! Díky online květinářství si můžete snadno prohlížet jednotlivé druhy květin jak dlouho chcete, můžete si během výběru zjistit informace o jednotlivých druzích a být si tak stoprocentně jistí vaším výběrem. U každého lepšího online květinářství navíc bude vždy někdo, kdo vám ochotně poradí s výběrem. Nebojte se tedy objevovat nové druhy květin, které překvapí a potěší nejen vás, ale hlavně vašeho příjemce!

 

Využívejte jednotlivých filtrů

Jednou z největších výhod, které online květinářství nabízí je přizpůsobení pomocí filtrů, kde můžete jednoduše na základě různých kategorií vybírat květiny v závislosti na příležitosti, barvě, druhu květin nebo třeba i ceně! Požadavky a potřeby zákazníků se mohou navzájem lišit a tato možnost pomůže ve snadnější orientaci a výběru, díky filtrům nemusíte procházet nekonečné nabídky květiny, které nesplňují vaše požadavky, ale můžete si váš výběr zúžit pouze na nabídku, kterou hledáte. Filtr na základě příležitostí jako jsou narozeniny, výročí, květiny z lásky nebo třeba i květiny pro maminku vám pomůže ve snadnějším výběru květiny pro konkrétní příležitost. Všechny kytice jsou tvořeny profesionálním floristou, proto nemusíte mít strach, že by nesplňovaly potřebnou etiketu, nebo v sobě neměly zahrnutou řeč květin.

 

Kombinujte květiny spolu s ostatními dárky

Kromě květinových aranžmá můžete navíc přihodit i drobný dárek navíc. Mnoho online květinářství nabízí možnost kytice a drobného dárku navíc. Nejčastěji můžete vybírat mezi lahodnými čokoládami, bonbonierami, plyšovými medvídky a pro dospělé můžete přihodit i láhev alkoholu. Dárkové předměty můžete využít například při příležitostech jako jsou například narozeniny nebo výročí svatby a tak vaše květinové překvapení obohatit o atraktivní dárky, které nádherně doladí vaše květinové překvapení.

 

Váš čas jsou peníze

Mnoho lidí stále nabývá dojmu, že květiny z online květinářství jsou drahé a nedostupné, ovšem opak může být pravdou! Internet vám dává možnost porovnat různé online květinové obchody během několika minut, proto si velmi snadno můžete udělat představu, kde je chcete nakoupit a kde nikoliv. Díky srovnání cen ihned zredukujete některé z online obchodů až vám zbyde pouze jeden, pro vás nejvýhodnější. Navíc cena květin je často mnohem dostupnější, než v běžných kamenných obchodech a to zejména díky sníženým nákladům za dopravu a uskladnění. Nejen celková cena aranžmá ale dělá cenu květin. Zkusili jste si někdy spočítat, kolik stojí váš čas? Místo zdlouhavé cesty do města můžete vyřídit všechno z pohodlí vašeho domova a doslova si tak ušetřit čas i peníze. Navíc internetové obchody mají opravdu často různé slevové akce a kupóny, které mnohy dokáží ušetřit opravdu spoustu peněz. Jaký tedy plyne závěr? Stačí si udělat menší průzkum na internetu a najděte si tu nejvýhodnější nabídku přímo na vám na míru!

 

Okamžité doručení květin

Zákazníci online květinářství mohou zadávat objednávky kdykoliv a kdekoliv! Online květinářství nejsou omezené otevírací dobou, proto můžete provést objednávku kdykoliv si jen zamanete. Navíc květina může být doručena na vámi zvolenou adresu v konkrétní den a čas, který si sami zvolíte. Pokud tedy patříte mezi jedince, kteří si rádi plánují všechno dopředu, aby se nemuseli strachovat, že na něco zapomenout, plánování doručení květin je služba přímo pro vás. A nejen pro vás! Online květinářství myslí také na zapomětlivce, kteří si zapomněli poznačit důležité data do kalendáře a shání doslova záchranu na poslední chvíli. Online květinářství mnohdy nabízí službu expres, která doručí kytici ve stejný den od provedené objednávky.

 

Důvěra na prvním místě

Pokud stále váháte a ani výše zmíněné benefity vás dostatečně nepřesvědčili, věříme, že zkušenosti předchozích zákazníků to dokážou měnit. Téměř všechny online květinářství mají na svých webových stránkách recenze od předešlých zákazníků, díky kterým získáte přehled a zároveň jistotu, že se nejedná o žádný podvod. Recenze by měly patřit rozhodně mezi jeden z rozhodujících faktorů, které online květinářství ve výsledku zvolíte.

 

Nakupování květin online není rozhodně žádná magie, naopak se jedná o jednoduchý, rychlý a efektivní proces, který vám může ušetřit spoustu peněz, času i energie. Využijte příležitostí, které nám v dnešní době internet nabízí a objednejte vaši první kytici online ještě dnes! Můžete se například inspirovat květinami u nás, v Kup kytici a zjistit, že věnování květin nebylo ještě nikdy jednodušší!

tyto květiny doručíme do 90 minut kamkoliv v ČR a SR

ALANIS

ALANIS

již od 1084 Kč
ALENA

ALENA

již od 1062 Kč
ANDREA

ANDREA

již od 1071 Kč
TANIFE

TANIFE

již od 1063 Kč
ANNA

ANNA

již od 1130 Kč
ANTONIE

ANTONIE

již od 1015 Kč
APOLENA

APOLENA

již od 1153 Kč
ARABELA

ARABELA

již od 1197 Kč
ADRIANA

ADRIANA

již od 1130 Kč
ARIANA

ARIANA

již od 1123 Kč
BARBARA

BARBARA

již od 1107 Kč
BARBORA

BARBORA

již od 1103 Kč
EMILY

EMILY

již od 1211 Kč
KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

KYTICE BÍLÝCH RŮŽÍ

již od 839 Kč
ČERVENÉ RŮŽE

ČERVENÉ RŮŽE

již od 1254 Kč
RŮŽOVÉ RŮŽE

RŮŽOVÉ RŮŽE

již od 1190 Kč
ORANŽOVÉ RŮŽE

ORANŽOVÉ RŮŽE

již od 1190 Kč
ŽLUTÉ RŮŽE

ŽLUTÉ RŮŽE

již od 1079 Kč
CECILIE

CECILIE

již od 1204 Kč
AFRODITA

AFRODITA

již od 1013 Kč
ALEXANDRA

ALEXANDRA

již od 1106 Kč
ALICE

ALICE

již od 1079 Kč
ANGELINA

ANGELINA

již od 1062 Kč
BJORK

BJORK

již od 1153 Kč
CLEOPATRA

CLEOPATRA

již od 1169 Kč
DANUŠE

DANUŠE

již od 1176 Kč
DENISA

DENISA

již od 1204 Kč
DONA

DONA

již od 1197 Kč
ELENA

ELENA

již od 1165 Kč
ELISN

ELISN

již od 1124 Kč
GISEL

GISEL

již od 1153 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 1

KVĚTINOVÝ KOŠ 1

již od 1469 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 5

KVĚTINOVÝ KOŠ 5

již od 1555 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 6

KVĚTINOVÝ KOŠ 6

již od 1574 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 7

KVĚTINOVÝ KOŠ 7

již od 1575 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 8

KVĚTINOVÝ KOŠ 8

již od 1452 Kč
KVĚTINOVÝ KOŠ 9

KVĚTINOVÝ KOŠ 9

již od 1423 Kč

Mohlo by vás také zajímat

Zajímavosti ze světa květin

Gardénie, rady a tipy na pěstování

Gardénie, rady a tipy na pěstování

2.3.2022

Vše o gardéniích 

Rostliny gardénie mají nádherné, voňavé bílé květy, které jsou symbolem důvěry a jasnosti, což z nich dělá nádherný doplněk to každé zahrady nebo domácnosti. Na výběr máte zároveň spoustu odrůd, takže si jistě najdete přesně tu, která vás osloví. Pokud vezmete na milost několik našich tipů a rad je péče o tyto jedinečné květy skutečně hračka a to obzvlášť v létě. V dnešním článku se podíváme na správnou péči o gardénie a to včetně jejich přirozených potřeb a podmínek pro život jako je slunce, voda, teplota a další základní péče a byli připraveni skutečně na všechno. Zahrnuli jste také různé druhy gardénií, abyste si vybrali přesně tu, která je vašemu srdci nejbližší. Jako bonus jsme odpověděli na nejčastější kladené otázky, které nám ve spojení s gardéniemi chodí. Proto se pořádně usaďte, uvařte si kávu a ponořte se společně s námi do světa gardénií.

Číst celé
Dvacet nejromantičtějších květin

Dvacet nejromantičtějších květin

28.2.2022

Jaké jsou nejromantičtější květiny

Hledáte romantickou květinu, kterou byste mohli darovat milované osobě? Existuje mnoho druhů květin, které znamenají lásku, ovšem tou nejikoničtější zůstává i nadále červená růže. Pokud však hledáte něco jedinečnějšího a výjimečnějšího, můžete si vybrat z řady nádherných možností, jako jsou tulipány, pivoňky a gardénie. Sestavili jsme seznam 20 nejromantičtějších květin, jejich symboliky a tipů, které vám pomohou přizpůsobit vzhled a význam vašeho květinového aranžmá. 

 

Číst celé
Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

Obyčejná bylina, která může přivést včely na vaši zahradu

22.2.2022

Které bylinky milují včely

Na rozdíl od petržele, šalvěje, rozmarýnu a tymiánu se divoké majoráce ani zdaleka nedostává takovému obdivu. Oproti většině bylinek má však jednu zásadní výhodu navíc. Lidé ji nejčastěji znají pod jejím hojně používaným a alternativním názvem oregáno, což je také její vědecký název - origanum vulgare. Je velmi důležitým prvkem italské kuchyně a můžeme ji najít po celé Evropě. Ještě důležitější je však to, že je jednou z nejlepších bylinek, které na zahradu lákají včely, motýly a další opylovače!

Číst celé